Apple Is Using More Recycled Materials Across Its Products Than Ever Before

استفاده از مواد بازیافتی یا زباله ها در انواع محصولات باعث کاهش زباله ها در طبیعت و باعث بهبودی وضعیت محیط زیست می شود و شرکت اپل قصد دارد در این امر از سایر شرکت ها جلو بیوفتد و در تولید محصولات خود از مواد بازیافتی استفاده کند. اپل در سال 2021 تقریبا تا 20 درصد در محصولات خود از مواد بازیافتی استفاده می کند. و این نوع فرآیند بازیافتی را در روز زمین یعنی 22 آوریل منتشر خواهد کرد.

اپل توانسته حتی از این زباله های بازیافتی طلا استخراج کند. بر اساس گزارشات زیست محیطی که این شرکت از عملکرد خود منتشر کرده، این شرکت توانسته موادی از جمله تنگستن ، کبالت و برخی عناصر کمیاب که برای تولید آنها شرکت ها باید انرژی زیاد و همچنین مواد مضر را وارد طبیعت کنند شامل می شود.

همچنین این شرکت در جهت حمایت از روز جهانی زمین از صندوق بین المللی حیات وحش به صورت مالی حمایت کرده و با سامانه اپل پی با کاربران به اشتراک گذاشته است.

در سال 2021 اپل توانست تا 59 درصد کل آلمینیوم استفاده شده در محصولات خود را از مواد بازیافتی تامین کند. در رابطه با این موضوع این شرکت توانسته به صورت قابل توجهی استفاده از پلاستیک را در محصولات خود کاهش دهد.

  • تهیه شده توسط آل موبایل
  • 1401/02/06
  • 120 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه