The Best iPhone SE Cases and Accessories

کاورهای ضد ضربه و همچنین شیک می توانند گزینه مناسبی برای افزایش ایمنی برای گوشی هوشمند شما باشند. در این بین کاورهای مناسب و مقاوم تحت برندهای معروف دنیا هستند که می توانیم در این مقاله چند نمونه از بهترین این برند ها را برای شما معرفی کنیم.

اسپیجن مدل لیکویید ایر آرمور
اسپیجن مدل لیکویید ایر آرمور

کاور اسپیجن مدل Liquid Air Armor

کاور های اسپیجن در عین مقاومت و ضربه گیری طراحی های پر طرفداری در دنیا دارند. یکی از این کاورها، کاور Liquid Air Armor  می باشد. این کاور از گوشی شما در مقابل خراش ها و ضربه ها جلوگیری می کند. این کاور از پولی یورتان درست شده و با توجه به خواصی که دارد دفع ضربه ها را به خوبی انجام می دهد و به خوبی لبه ها را پوشش می دهد.

لایف پروف سی

کاور LifeProof See Case

اگر دوست دارید کاوری داشته باشید که در عین ضربه گیری زیبایی گوشی خود را مشاهده کنید و دکمه های گوشی را به راحتی فشاردهید، کاور لایف پروف سی بهترین گزینه می باشد. طراحی این کاور قسمت پشتی گوشی شما را با یک روکش پلاستیکی شفاف نمایان می کند. و پوشش اطراف این کاور یک محافظ و ضربه گیر کامل است. این کاور هم می تواند یک گزینه مناسب برای افرادی که طرفدار محیط زیست هستند باشد چون 50 درصد مواد تشکیل دهنده آن از مواد بازیافتی تشکیل شده است.

 

کاور ضد ضربه اوتر
کاور ضد ضربه اوتر

کاور موبایل اوتر OtterBox Commuter and Defender Pro

کاورهای اوتر در دنیا به ضخامت معروف هستند و از طراحی زیبایی هم برخوردار هستند. اگر از آن دسته از افراد هستید که با گوشی خود همانند یک پاره آجر برخورد می کنید کاور اوتر OtterBox Commuter and Defender Pro یک گزینه مناسب برای شما می باشد. نوع لایه هایی که در این کاور به کار رفته است یک لایه سخت که لایه ی بیرونی هست و یک لایه ی نرم که لایه ی درونی این کاور بینظیر را تشکیل می دهد اگرچه استفاده از این کاور فشار دادن دکمه ها را سخت تر می کند. همچنین در پشت این کاور یک پایه استند برای قرار گرفتن روی سطح صاف میز قرار دارد.

  • تهیه شده توسط آل موبایل
  • 1401/02/26
  • 92 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه