blog_google fingerprint اثر انگشت گوگل

به یاد بیاورید که گوگل اخیرا پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو را در رویداد پیکسل که در 19 اکتبر برگزار شد، معرفی کرد. با فروشگاه اینترنتی آل موبایل همراه باشید. جدیدترین نسخه افزوده شده پیکسل، اولین پردازنده گوگل است که با اندروید 12 عرضه می شود. گزارش شده است که این گوشی های هوشمند سریع، فوق العاده هوشمند و امن برای شما هستند.

به هر حال، از زمان راه‌اندازی آن شکایت‌هایی مطرح شده، ماه گذشته یک مشتری شکایت کرد که Pixel 6 و Pixel 6 Pro اغلب از نظر عملکرد ضعیف یا در چاپ کند هستند. همانطور که برای اولین بار توسط توسعه دهندگان XDA گزارش شد، گوگل بی سر و صدا یک به روز رسانی پیکسل 6 را ارائه کرد که به مشکلات اسکنر اثر انگشت آن می پردازد. جزئیات به‌روزرسانی در پستی در صفحه Google تأیید شد که شامل «رفع اشکالات جزئی و برخی بهبودهای عملکرد حسگر اثر انگشت برای تلفن‌های هوشمند Pixel 6 و 6 Pro» است.

در پاسخ به شکایت ماه گذشته این مشتری، گوگل گفت که “الگوریتم های امنیتی پیشرفته” اسکنر ممکن است منجر به عملکرد کند یا غیرقابل اعتماد این دستگاه شده باشد. گوگل فاش نکرد که آیا عملکرد اسکنر ارتباطی با نرم افزار یا سخت افزار دستگاه دارد یا خیر. بسیاری پاسخ اولیه گوگل را اینطور تفسیر کردند که برای عملکرد مناسب ویژگی‌های امنیتی، کند بودن اسکنر طبیعی است.

 

google fingerprint اثر انگشت گوگل

اخبار دیگر

 

 

اکنون که گوگل به‌روزرسانی را برای کاربران ارائه کرده است، به احتمال زیاد مشکل مربوط به نرم‌افزار بوده است. طبق آزمایشی که The Verge بر روی عملکرد گوشی های هوشمند گوگل انجام داده است. یافته ها نشان داده است که تجربیات با اسکنر اثر انگشت پس از دانلود به روز رسانی پیکسل 6 بهتر و بهبود یافته است.
به طور کلی، تجربیات حاصل از عملکرد بروزرسانی‌های پیکسل 6 ترکیبی از احساسات متفاوت کاربران است. و به نظر عملکرد آن بهتر شده، اما باز هم  با اسکنرهای اثر انگشت سایر شرکت ها مانند سامسونگ و اپل قابل مقایسه نیست. کاربرانی که در وبسایت Reddit نظراتی در مورد این دستگاه دادند، نتایج مشابهی را ثبت کرده اند. در حالی که برخی موافق هستند که به روز رسانی مشکل را برطرف کرده ، اما برخی دیگر خلاف این افراد فکر می کنند در حالی که برخی فکر می کنند، تفاوت زیادی بین آنها نیست. هنوز مشخص نیست که آیا به روز رسانی اسکنر اثر انگشت نهایی خواهد بود یا اینکه گوگل برای اسکنر اثر انگشت دیگری برنامه ریزی کرده است. اما ممکن است این مشکل به این واقعیت مربوط باشد که گوگل تصمیم گرفت به جای اسکنر اولتراسونیک از یک اسکنر نوری زیر صفحه نمایش استفاده کند – و در نتیجه، دارندگان پیکسل 6 ممکن است به مدیریت این مشکلات ادامه دهند. در حال حاضر، عملکرد این حسگر نتایج خوبی دربر داشته است.

 

  • تهیه شده توسط آل موبایل
  • 1400/09/10
  • 200 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه