گوگل پیکسل 6ای

گوشی های گوگل پیکسل بیشتر در قسمت دوربین پیشتاز و معروف هستند و در سری های قدیمی این برند هم برتر بودن کیفیت دوربین نمود بیشتری دارد. جدید ترین محصول این شرکت Pixel 6A می باشد که قیمت آن حدود 449 دلار است. البته بر اساس بعضی از اخبار رسانه ها، این گوشی پیشتاز در قسمت دوربین بروز رسانی های مناسبی را دریافت نکرده و این مسئله باعث کاهش کیفیت آن شده است.

یکی از مواردی که این گوشی را محبوب می کند اندازه مناسب آن با صفحه نمایش 6.1 اینچ است که کمی از سری 5 بزرگتر شده است و این گوشی را در رده گوشی های با اندازه کوچک قرار می دهد.

یکی از مشکلات گذشته گوشی های گوگل پیکسل روشنایی صفحه نمایش آن با قدرت 800 نیت، در زیر نور خورشید است که در سری جدید این مورد بهبود پیدا کرده است. ولی یک ایراد بزرگ دیگر این گوشی هوشمند صفحه نمایش 60 هرتزی می باشد. در حالی که با همین قیمت می توان گوشی های 120 هرتزی را خریداری نمود. این گوشی شارژ بی سیم ندارد جایگاه ارتقاء حافظه میکرو اس دی و جک 3.5 میلی متری هم ندارد. از نظر سرعت پردازش می توان روی این گوشی حساب کرد چون دارای تراشه Tensor است و کاملا بدونه هرگونه تاخیر در عملکرد و پردازش می باشد.

از نظر باتری می توان گفت باتری مقاومی نسبت به مصرف روزانه و عادی دارد و در صورت استفاده مستمر تقریبا تا یک روز باتری دوام می آورد.

  • تهیه شده توسط آل موبایل
  • 1401/05/01
  • 11 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه