Google Pixel Buds Pro with custom audio chip, up to 11 hours battery life

هندزفری های بلوتوثی شرکت گوگل با نام گوگل پیکسل باتز پرو به همراه گوشی های هوشمند این شرکت با نام گوگل پیکسل 6A وارد بازار می شوند. این محصولات جدید گوگل در رویداد Google I/O در سال 2022 رونمایی می شوند. هندزفری باتز جدید شرکت گوگل دارای یک تراشه صوتی 6 هسته ای است.

این هندزفری جدید از نوع درون گوش هست و دارای ویژگی انطباقی بالا برای قرار گرفتن داخل گوش و در نتیجه حذف نویز می باشد. نوع درایور آن 11 نانومتری با تراشه صوتی 6 هسته ای می باشد که توسط الگوریتم گوگل عمل می کند.

بر اساس ادعای گوگل، این هندزفری تا 11 ساعت بدون حالت ای ان سی و تا 7 ساعت با فعال شدن حالت حذف نویز کار می کند. همچنین تا 31 ساعت می توانید با کیس شارژر این هندزفری با آن کار کنید. گوگل پیکسل باتز پرو دارای قابلیت شارژ بی سیم نیز می باشد. از جمله دیگر قابلیت های آن گوگل اسیستنت است که قابلیت کار با 40 زبان زنده دنیا را دارد. درگاه شارژ آن تایپ سی ، بلوتوث نسخه 5 ، ولوم ای کیو ، کنترلر لمسی (برای تنظیم صدا انگشت خود را بکشید یا برای ای ان سی و کنترل موسیقی حالت های مختلف لمسی دیگری را دارد)، و استاندارد ضد آب آن IPX4 است.

  • تهیه شده توسط آل موبایل
  • 1401/04/30
  • 17 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه