گوشی موبایل موتورولا blog_motorolla

موتورولا در حال آماده شدن برای عرضه سه محصول جدید به بازار موبایل جهان است. با آل موبایل همراه باشید. برخی از اخبار شایعه شده درباره گوشی‌های هوشمند با اسم های Motorola Milan، Motorola Rogue و Motorola Austin از طریق بعضی رسانه های رسمی به صورت آنلاین منتشر شده است. با این حال، هنوز زمان دقیق عرضه این گوشی های هوشمند به بازار جهانی، مشخص نیست. نام‌های میلان و روگ به ترتیب اسم رمز Moto G Stylus (2022) و Moto Edge 30 Ultra هستند. نام بازاری موتورولا آستین هنوز مشخص نیست. برخی بلاگرها شایعه کرده اند، که Moto G Stylus، همانطور که از نام آن پیداست، با پشتیبانی از یک قلم و یک اسلات اختصاصی آماده عرضه به بازار جهانی می باشد.

وبسایت خبری 91mobiles در پی انتشار پست خبری در اینباره برخی خصوصیات این گوشی های جدید را فاش کرده است. اولین گوشی معرفی شده موتورولا در روز های اخیر توسط این وبسایت Moto G Stylus 2022 می باشد. پیرو مطالب قبلی این تلفن هوشمند از قلم مخصوص و جایگاه ویژه برای قلم لمسی برخوردار هست ، پس می تواند گزینه مناسبی برای طراحان باشد.

در بخش طراحی، عکس های منتشر شده نشان می دهد، Moto G Stylus 2022 یک صفحه نمایش صاف و حاشیه های بسیار نازک با یک دوربین برای سلفی خواهد داشت. در سمت راست گوشی اسکنر اثر انگشت در کنار دکمه های صدا قرار داده شده است. و طبق روال طراحی اینروزهای سازنده های گوشیهای هوشمند، دوربین پشت گوشی به صورت مستطیلی طراحی شده، که سه عدد سنسور و یک فلاشر عکاسی درون آن قرار دارد. ممکن هست سنسور ماژول های دوربین 50 مگاپیکسل باشد.

 

منبع خبر: 91mobiles.com

 

 

 

اخبار دیگر
  • تهیه شده توسط آل موبایل
  • 1400/09/11
  • 172 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه