OnePlus TV Y1S, Y1S Edge India launch teased همدان

شرکت وان پلاس از تلویزیون های جدید و با کیفیت خود را به زودی رونمایی و عرضه می کند. این تلویزیون ها که با نام های تجاری One Plus Tv Y1S Edge و Y1S عرضه می شوند قرار است با کیفیت مطلوبی برای مصرف کنندگان در سراسر جهان عرضه شوند. برخی از خبرگزاری های فعال در حوزه تکنولوژی مشخصات این محصولات جدید را افشا کرده اند.

تاریخ عرضه تلویزیون های OnePlus Y1S و Y1S Edge

تاریخ دقیق عرضه این تلویزیون ها هنوز مشخص نشده است درحالی که برخی رسانه های مجازی از تاریخ رویدادی برای شرکت وان پلاس که در خصوص معرفی تلویزیون های هوشمند برگزار می شود در تاریخ 17 فوریه خبر داده اند. این محصولات جدید شرکت وان پلاس در فروشگاه های آمازون به فروش خواهند رفت.

برخی از خصوصیات تلویزیون OnePlus TV Y1S

تتلویزیون های هوشمند جدید وان پلاس نسخه ارتقاء یافته سری Y1 در سال گذشته هستند. یکی از مسئولان عالی رتبه شرکت وان پلاس گفته محصولات جدید وان پلاس با کیفیتی بی نظیر و طراحی انحصاری و هوشمند سازی ویژه می تواند تجربه ویژه ای را برای کاربران به همراه بیاورد و از نظر قیمت و مقرون به صرفگی می تواند فروش زیادی را در بین رقبا داشته باشد. قدرت خروجی بلندگوهای صوتی آن دالبی 20 واتی است و از تکنولوژی تصویری HDR10+ و سیستم عامل اندروید تی وی 11OS پشتیبانی می کند.

  • تهیه شده توسط آل موبایل
  • 1400/11/18
  • 99 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه