Blog_oppo find N Foldable phone

کم کم به رویداد شرکت اپو به نام Inno Day OPPO نزدیک می شویم. رویدادی نمایشگاهی که این شرکت به صورت سالانه برگزار می کند، امسال در 15 دسامبر از جدیدترین محصول مخابراتی تاشوی خود رونمایی می کند.
(آل موبایل وبسایتی معتبر برای خرید انواع گوشی های هوشمند و لوازم جانبی موبایل).
بزودی شاهد رونمایی از اولین گوشی تاشوی OPPO خواهیم بود، و این شرکت به صورت رسمی خبر از رونمایی این محصول جدید با نام Find N داده است. همچنین این شرکت یک تیزر از Find N به نمایش گذاشته که در زیر عکس هایی از آن را برای شما قرار داده ایم.

Blog_oppo find N Foldable phone
oppo find N Foldable phone
Blog_oppo find N Foldable phone
oppo find N Foldable phone

همانطور که انتظار می رفت، گوشی تاشو OPPO Find N دارای دو نمایشگر خواهد بود. به نظر می رسد که نمایشگر بیرونی دارای هیچ نوع حاشیه ای نیست. با توجه به جلوه تصویر زمینه/نمایش همیشه روشن که می بینیم، به نظر می رسد که هر دو صفحه نمایش از فناوری AMOLED برخوردار هستند، که چنین فناوری برای گوشی های بنام این شرکت جای تعجب ندارد و صفحه نمایش اصلی با لولا متصل شده است.

Blog_oppo find N Foldable phone

اخبار زیر را هم مشاهده کنید

 

 

با بررسی اخبار حاصله می شود نتیجه گرفت دکمه خاموش/روشن این گوشی مجهز به اثر انگشت و در کنار گوشی قرار بگیرد. در پایین گوشی درگاه تایپ سی و یک شبکه بلندگو موجود هست. پوشش های آنتن در بالا و پایین دستگاه، معرف این موضوع هست که بدنه OPPO Find N فلزی می باشد.

 

مشخصات سخت افزاری OPPO Find N

در مورد مشخصات سخت افزاری این گوشی هوشمند، میتوان به پردازنده Qualcomm Snapdragon 888 اشاره کرد، و رم آن 12 گیگابایتی می باشد. دوربین این گوشی 12.6 مگاپیکسلی موثر با OIS و ELS خواهد بود. و در مورد نرم افزار این گوشی از اندروید 12 و پوسته ColorOS12 استفاده می کند.
فعلا این تمام اطلاعاتی است که در مورد این گوشی یافت کرده ایم و در آینده که اطلاعات بیشتری منتشر شد شما را حتما باخبر می کنیم.

 

منبع: 91mobiles.com

  • تهیه شده توسط آل موبایل
  • 1400/09/18
  • 157 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه