هدست سونی PlayStation VR2 Headset With PS5 Inspired Rounded Design, PS VR2 Sense Controller Unveiled by Sony

برای افرادی که طرفدار دنیای واقعیت مجازی هستند شرکت سونی هدست ها و دستگیره های واقعیت مجازی برای کنسول پلی استیشن VR2 خود را رونمایی کرد. این طراحی جدید از کنسول PS5 الهام گرفته است. شرکت سونی اعلام کرده با حفظ طراحی نسل قبلی PS VR نسل جدید چند خصوصیت جدید را به هدست جدید مانند، صفحه تنظیم لنز و یک موتور داخلی اضافه کرده است.

در ویژگی تنظیم لنز هدست PS VR شما می توانید فاصله لنز بین چشمان خود و دید روی هدست را تنظیم کنید. این قابلیت باعث می شود هدست های واقعیت مجازی برای هر کاربر به صورت خاص تنظیم شود. و همچنین موتور قرار گرفته بر روی این هدست مجازی برای انجام بازخورد قرار گرفته است. و دریچه جدیدی است که در قسمت جلوی دوربین، جریان هوای بهتری را تبادل کند.

نوع نمایشگر هدست PS VR2 از نوع اولد اچ دی آر 4K و وضوح 2000 × 2040 پیکسل بر روی هرچشم می باشد و زاویه دید آن 110 درجه و نرخ بروز رسانی صفحه 90 الی 120 هرتز می باشد.

دیگر خصوصیات این هدست جدید سونی، سیستم مادون قرمز ردیاب چشم ، چهار دوربین برای ردیابی کنترلر، سنسورهای ژیروسکوپ سه محوره برای تنظیم حالت قرارگرفتن سر ، شتابسنج و سنسور مجاورت اینفرارد است.

شرکت سونی برای سخت افزارهای جدید خود بازی های مخصوص منتشر می کند یکی از این بازی ها Horizon Call of the Mountain است که در رویداد CES 2022 معرفی کرد.

  • تهیه شده توسط آل موبایل
  • 1400/12/04
  • 171 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه