blog_PUBG New State latest update brings new weapon, gun customisation options, vehicles, and more

شرکت کرفتون در آخرین بروزرسانی بازی جدید و پرطرفدار PUBG New State اسلحه های جدید ، توانایی سفارشی کردن سلاح ها ، وسایل نقلیه و موارد دیگر را برای بازیکنان تدارک دیده است. با وبسایت خرید آنلاین آل موبایل همراه باشید. پس از رفع چند اشکال در بازی و بهینه سازی در عملکرد و سرعت این بازی جدید، این شرکت به تازگی بروزرسانی جدیدی را برای علاقه مندان این بازی تدارک دیده است.

قرار بود بروزرسانی جدید شرکت کرفتون در نهم ماه دسامبر بر روی پلتفرم ها قرار بگیرد اما اوایل ماه جاری یک بروزرسانی برای بازی پابجی نیو استیت اعلام شد. ولی مشکلی در برنامه وجود داشت که باعث شد این بروز رسانی حدود یک هفته تعویق داشته باشد. البته کرفتون با ارسال چند امتیاز مرغی به بازیکنان کمی این تاخیر را جبران کرده است. در حال حاضر می توانید این آپدیت جدید را در فروشگاه گوگل و یا اپل استور دانلود کنید.

اسلحه PUBG New State و سفارشی سازی آن

با بروزرسانی جدید می توانید با اسلحه جدید L85A3 کار کنید. از خصوصیات این اسلحه لگد کمتراست و مهمات این سلاح گلوله های 5.56 میلی متری می باشد. این سلاح بالاترین سطح آسیب را می تواند در بین تفنگ های تهاجمی این بازی ایجاد کند ولی سرعت شلیک این سلاح کمتر از دیگر سلاح ها است. شما می توانید این سلاح را درErangel  و Troi  استفاده کنید و از گیره جلو عمودی و اتصال پایه برای سلاح جهت بهبود عملکرد آن استفاده کنید.

در کنار L85A3 ، می توانید از M416 و SLR جهت سفارشی سازی اسلحه استفاده کنید. M416 در حال حاضر می تواند اتصال لوله بلند را دریافت کند که باعث می شود به رقیب خود آسیب بیشتری وارد کنید. در عوض در سلاح SLR می توانید لوله 5.56 میلیمتری را متصل کنید که باعث می شود دقت شلیک بالاتر رود ولی باعث کاهش آسیب می شود.

خصوصیات ماشین جدید در آپدیت جدید

در آخرین بروزرسانی پابجی نیو استیت دو وسیله نقلیه اضافه شده است. الکترون یک مینی بوس برقی با دوام و قدرت بیشتر با توانایی حمل شش نفر می باشد. این ماشین را میتوانید در Troi، Training Ground پیدا کنید. نام دومین خودرو مستا است و از جمله خصوصیات آن اسپورت و قابلیت حمل دو نفر را دارا می باشد و سوخت آن بنزین هست، این خودرو را می توانید در Erangel ، Troi و Training Grounds پیدا کنید.

  • تهیه شده توسط آل موبایل
  • 1400/09/26
  • 146 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه