blog_Samsung Galaxy S22 Ultra specifications revealed via Geekbench

سامسونگ قرار هست از اوایل سال بعد پرچمدار جدید خودرا با نام اس 22 به دنیا معرفی کند. در ماه اخیر ice universe  فاش کرده بود که تاریخ رونمایی این پرچمدار سامسونگ در 8 فوریه خواهد بود. به هر حال گیک بنچ در رونمایی از این موبایل هوشمند پیش قدم شد و برخی از اطلاعات و خصوصیات این پرچمدار را فاش کرد.

 

 

blog_Samsung Galaxy S22 Ultra specifications revealed via Geekbench

blog_Samsung Galaxy S22 Ultra specifications revealed via Geekbench

 

اخبار زیر را هم مشاهده کنید

 

 

در اسناد گیک بنچ مشاهده می شود گوشی موبایل Samsung Galaxy S22 Ultra از شماره مدل SM-S908N برخوردار است که انتظار میرود این نسخه در بازار آسیا منتشر شود. نوع دیگر این موبایل با شماره مدل SM-908U در گیک بنچ با رم کمتر ذکر شده است.

طبق لیست منتشر شده، این گوشی دارای 10 گیگابایت رم عرضه شده است. و احتمال می رود رم این گوشی 8 و یا 12 گیگابایتی باشد. نسخه اندروید آن 12، که احتمال می رود از One UI 4 استفاده کند. و اما پردازنده این گوشی هشت هسته ای با سرعت کلاک 3 گیگاهرتز است که به احتمال زیاد با اسنپ دراگون 8 و نسل 1 عرضه می شود. در اخباری مبتنی بر یک گواهی نامه مخابراتی در اندونزی، این گوشی هوشمند از قلم گلکسی اس 21 الترا پشتیبانی می کند.

تصاویری که از این گوشی هوشمند به جهان مخابره شده، طراحی بدنه این گوشی هوشمند را نمایان می کند. گلکسی اس 22 الترا با یک دوربین 4 ماژول در قسمت عقب این گوشی تعبیه شده است. و دوربین اصلی این گوشی 108 مگاپیکسل می باشد. سنسور این دوربین 12 مگاپیکسلی فوق عریض، لنز تله فوتو 10 مگاپیکسلی 3 ایکس و لنز تله فوتو 10 مگاپیکسلی 10ایکس برای قابلیت زوم اپتیکال باشد. پس تا زمان عرضه این گوشی در بازار باید منتظر اخبار جدیدتر باشیم.

 

منبع خبر: 91mobiles.com

  • تهیه شده توسط آل موبایل
  • 1400/09/21
  • 236 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه