اسپیکر سینما خانگی ساندبار

تا حالا به این نکته فکر کردید که چقدر برای خرید تلویزیون منزلتان هزینه کرده اید؟ و در مقابل برای داشتن وضوح صدای مطلوب برای تلویزیونتان هیچ هزینه ای پرداخت نکرده اید. پس در نتیجه لذت استفاده از یک سینمای خانگی را از دست داده اید. یکی از سیستم های صوتی که می تواند تجربه ی یک سینمای خانگی صوتی با کیفیت را برای شما به ارمغان بیاورد نوار صوتی یا همان Sound Bar می باشد.

وضوح صوتی باعث می شود خیلی از جلوه های صوتی را بهتر بشنوید مثلا انفجارها یا صداهایی که بدون سیستم های صوتی مناسب و قدرتمند نمی شنوید را با یک سیستم صوتی مناسب می توانید بشنوید. در ادامه چند سیستم صوتی مناسب و با کیفیت را برای سینمای خانگی شما معرفی می نماییم.

Samsung HW-Q950A

این مدل نوار صوتی سامسونگ یکی از پرچمداران این برند در قسمت ساندبار است. این ساندبار دارای دو بلندگوی ماهواره ای و یک ساب ووفر با کیفیت است. قیمت آن نسبت به محصولات مشابه بسیار مناسب و مقرون به صرفه تر است.

Sony HT-X8500

این نوار صوتی با اندازه ای کوچک می تواند تا حدی با ساندبار های بزرگ رقابت کند. اگر نگران فضای اشغال شده توسط سیستم صوتی هستید پس انتخاب این سیستم می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. این مدل ساب ووفر بزرگ ندارد ولی با جایگذاری یک ساب ووفر داخلی و قابلیت بازتاب کانال های صوتی و تکنولوژی Dolby Atmos در اتاق شما صدای مطلوبی را برای شما فراهم می کند.

 

  • تهیه شده توسط آل موبایل
  • 1401/01/21
  • 102 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه