blog_Vivo Watch 2 design shown off ahead of December 22nd launch

طراحی ساعت هوشمند ViVo Watch2 رسما برای کاربران و طرفداران این برند، به صورت رسمی در چین رونمایی شد. این شرکت توانسته با همکاری با سه اوپراتور بزرگ و قدرتمند چین، ویژگی ارسال SMS را برای این ساعت هوشمند فعال کند این فرایند از طریق سرویس eSim انجام می شود.

طراحی ویوو واچ 2

برند ویوو در روز های اخیر که تصاویری از این ساعت هوشمند را به منتشر کرده بود، در یک رویداد حضوری از Vivi Watch2 رونمایی کرد. بر اساس اخباری که از این رویداد منتشر شده، این ساعت هوشمند یک صفحه دایره ای و دارای یک طراحی ساده است. این ساعت دو دکمه در قسمت کناری خود دارد که به عملکرد این ساعت کمک زیادی می کند. دو پوشش متالیک و مشکی مات از خصوصیات ظاهری این ساعت هوشمند است.

blog_Vivo Watch 2 design shown off ahead of December 22nd launch_
blog_Vivo Watch 2 design shown off ahead of December 22nd launch_

 

ویوو واچ 2 قابلیت ارسال SMS دارد و سیمکارت خور است

ویوو در نشست خبری خود با رسانه های خبری و مطبوعاتی اعلام کرد با همکاری با سه شرکت مشهور مخابراتی چین با نام های China telecom ، china unicorn و China mobile توانسته ویژگی ارسال پیامک را برای  این ساعت هوشمند فعال کند. Vivo Watch 2 اولین ساعت هوشمند این شرکت است که قابلیت ارسال اس ام اس را دارد. این ویژگی بدون نیاز به جفت شدن ساعت با گوشی از طریق بلوتوث و وایفای یا اینترنت قابل استفاده است.

  • تهیه شده توسط آل موبایل
  • 1400/09/29
  • 100 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه