Blog_WhatsApp will soon let users transfer chat history from Android phones to iPhone همدان

ویژگی انتقال تاریخچه چت های واتساپ یکی از امکاناتی بود برای افرادی که دوست داشتند گوشی خود را عوض کنند و بعد از انتقال از گوشی های اندرویدی به گوشی هایی با سیستم عامل IOS، کاربران بتوانند چت های خود را به گوشی جدید انتقال دهند.با فروشگاه آل موبایل در همدان همراه باشید. در سال گذشته واتساپ برای برخی از کاربرانی که می خواستند از آیفون به اندروید مهاجرت کنند این امکان را فراهم کرد و کاربرانی که گوشی های سامسونگ و یا گوگل پیکسل داشتند می توانستند این عملیات را انجام دهند. در حال حاضر اپلیکیشن متا می تواند چت ها را از اندروید به IOS انتقال دهد. این ویژگی جدید توسط WABetainfo در آخرین نگارش واتساپ برای سیستم عامل اپل بتا کشف شد. فعلا انتظار می رود چند ماه برای عمومی شدن این ویژگی طول بکشد.

Blog_WhatsApp will soon let users transfer chat history from Android phones to iPhone همدان
همدان

همانطور که قبلا ذکر شد واتساپ این ویژگی انتقال چت از آیفون به گوشی های اندرویدی مانند سامسونگ و برخی دارندگان گوگل پیکسل را فراهم آورده بود. و حالا این ویژگی برای دستگاه های اندرویدی که سیستم عامل اندروید 12 را داشتند فعال بود ولی در حال حاضر این ویژگی برای انتقال از اندروید به آیفون هم فعال شده است.

وبسایت WABetaInfo این توانایی را با یک اسکرین شات به اشتراک گذاشته است. در حال حاضر این ویژگی برای کاربران بتا فعال نشده است و مدتی ممکن است برای تجهیز شدن به این ویژگی طول بکشد.

برای استفاده از این ویژگی باید دو دستگاه را به کابل متصل کنید و برنامه move to ios را در گوشی اندرویدی خود نصب کنید. بعد از درخواست های پیاپی کاربران از واتساپ ممکن است واتساپ این ویژگی ها را فعال کند و در حال حاضر برای انتقال تاریخچه چت از اندروید به آی او اس فقط باید گوشی های منتخب سامسونگ و گوگل پیکسل را داشته باشید.

  • تهیه شده توسط آل موبایل
  • 1400/11/02
  • 111 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه