11 PC Games You Can Play Forever

شما به عنوان یک بازیکن بازی های رایانه ای احتمالا چند بازی قدیمی در لیست بازی های نصب شده در کامپیوتر خود دارید که هر چند وقت یکبار در کنار بازی های جدید انجام می دهید و این حس خوبی را به شما منتقل می کند. البته انجام بازی های جدید جزعی جدانشدنی از زندگی بازیکن ها است.

در اکثر بازی های رایانه ای نسبت به سایر کنسول ها شما می توانید حالت هایی را برای بازی بیشتر در بازی ها انتخاب کنید. در ادامه می خواهیم چند بازی رایانه ای طولانی مدت یا بهتر بگوییم بینهایت را به شما معرفی می کنیم.

بازی مایکروسافت ماینکرفت

مایکروسافت ماینکرفت

اگر تا به حال این بازی را انجام نداده اید بدانید که این یک بازی اعتیاد زا است. صحنه ها در این بازی کاملا به صورت تصادفی ایجاد می شود. در این بازی شما باید اقدام به ساخت انواع قلعه ها و دفاع از خود در برابر دشمنان کنید. حتی می توانید حالت بازی چند نفره آنلاین را هم انتخاب کنید.

بازی ماینکرفت در شبکه های اجتماعی به ویژه یوتیوب مخاطبان زیادی دارد، این توجه به دلیل عمر این بازی است که نزدیک به یک دهه می شود و اکثر بازی کن های قدیمی با این بازی خاطره دارند.

بازی سیمز 4

سیمز 4

بازی سیمز یک بازی بدون پایان هست که در نوع خود بی نظیر است. در این بازی نبوغ بازیکن در چالش قرار می گیرد و توانایی ساخت انواع کاراکتر با پوشش مورد علاقه خود را تجربه می کنید. سبک بازی را می توانید تغییر دهید و خانواده و اجتماع شادی بسازید. طرفداران این بازی به دلیل یکسری محدودیت ها کمتر شده ولی دنیای سیمز یک دنیای بینهایت برای سرگرمی شما می تواند باشد.

بازی کانتر استریک

کانتر استرایک : حمله جهانی

محاله بازیکن قدیمی باشی ولی در گیم نت ها با بازی کانتر استرایک خاطره نداشته باشید. بازی گروهی کانتر یکی از پرطرفدار ترین بازی سبک جنگی می باشد. که به صورت دو گروه چهار نفره انجام می شود. تا قبل از اینکه بازی هایی مثل پاپجی یا کال آف دیوتی در سال های اخیر وارد دنیای بازی های موبایلی شوند، بازی کانتر بهترین گزینه برای بازی های سبک جنگی و شبکه ای بود ولی با ظهور بازی های شبکه ای موبایلی کانتر کمرنگ شد و تعداد بازیکنان این بازی بسیار کاهش پیدا کرده است.

داستان این بازی مربوط به دو گروه تروریستی و ضد تروریستی می شود که در گروه های تروریستی سعی در انجام بمب گذاری و گروگان گیری دارند و در مقابل گروه های ضد تروریستی سعی در خنثی کردن اقدامات گروه تروریستی دارند.

 

 

  • تهیه شده توسط آل موبایل
  • 1401/01/30
  • 88 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه