blog_New Apple iPad Pro 2022 renders suggest notch display

شرکت اپل خبر داده ممکن است سال آینده آیپد پرو جدید خود را وارد بازار کند. بر اساس اخبار منتشره آیپد پرو جدید دارای خصوصیات جدید در طراحی می باشد. برخی فعالان در این زمینه گفته اند آیپد جدید قرار است در ماه مارس و یا آوریل 2022 وارد بازار جهانی رقابت شود. بر اساس گزارشات My Drivers، آیپد پرو 2022 از طراحی اپل مکبوک پرو M1 بهره مند است و دوربین ناچ سلفی دارد. در ادامه برخی خصوصیات محصول جدید اپل را بررسی می کنیم. پس با وبسایت فروشگاهی آل موبایل همراه باشید.

blog_New Apple iPad Pro 2022 renders suggest notch display_
blog_New Apple iPad Pro 2022 renders suggest notch display_

 

Apple iPad Pro 2022: طراحی، مشخصات

در طراحی جدید آیپد پرو 2022 دوربین سلفی به لبه ی بالای تبلت نزدیک تر شده و حاشیه های آن بسیار باریک تر شده است. انتظار می رود تبلت جدید اپل از Face id پشتیبانی کند. آیپد پرو 2022 دارای صفحه نمایش OLED دولایه برای افزایش روشنایی و بالارفتن استقامت صفحه نمایش است. صفحه نمایش آن یک پنل LTPO با نرخ تازه سازی 120 هرتز دارد. اپل آیپد پرو 2021 از چیپ پردازنده M1 بهره مند است و به احتمال زیاد شاهد ارتقای این نسخه از پردازنده در آیپد جدید باشیم. پس در نتیجه نام بروز شده ی این پردازنده M2 می باشد و انتظار می رود در مک بوک ایر جدید هم از این پردازنده استفاده شود.

در گزارش جدید MyDrivers اپل طراحی جدیدی برای دوربین سه ماژوله در ipad pro و یک سنسور LiDAR در نظر گرفته است. ولی این گزارشات پیرامون  پیکربندی دوربین آیپد پرو فقط در حد شایعه هستند و ممکن است رندرهای منتشر شده از این محصول جدید با محصولی که در آینده عرضه می شود متفاوت باشد.

  • تهیه شده توسط آل موبایل
  • 1400/10/01
  • 175 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه