Apple Said to Be Working on Hardware Subscription Service for iPhone, iPad

شرکت اپل بر روی سیستمی کارمی کند که بر روی گوشی ها و تبلت های اپل می تواند سرویسی اشتراکی و به صورت پرداخت ماهیانه کار می کند. با این سرویس اشتراک سخت افزاری این برند به کاربران این امکان را می دهد که علاوه بر خدمات ماهیانه نرم افزاری از طریق فروش اشتراک ماهیانه نرم افزارها بتوانند از سخت افزارهم استفاده کنند. این پروژه هنوز در حال برنامه ریزی هست و هنوز عملی نشده است.

بر اساس گزارشاتی که رسانه های خبری در شاخه ی تکنولوژی منتشر کرده اند میزان سهام شرکت اپل به تازگی به میزان 174 دلار رسیده است. اپل با پیاده سازی چنین سیستمی می تواند دستگاه های خود را به قیمت ساخت محصول به مشتری بفروشد و در عوض با پیاده سازی اشتراک سخت افزاری می تواند ماهیانه پول های زیادی را نسیب خود کند.

در حال حاضر بزرگ ترین منبع درآمد شرکت از طریق فروش گوشی های آیفون است. که در سال گذشته ای فروشی به میزان 192 میلیارد دلار داشته است. در حال حاضر سخنگوی این شرکت از برنامه های پیشروی و آینده ی این شرکت رونمایی نکرده است. این سیستم به این صورت است که کاربران آیفون با استفاده از حساب کاربری اپل آیدی و اپل استور بتوانند اشتراک سخت افزاری خود را بخرند. اشتراک های سخت افزاری جدید اپل از طریق اپ استور و سرور های این شرکت مدیریت می شوند.

  • تهیه شده توسط آل موبایل
  • 1401/01/05
  • 93 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه