Intel Unveils Bonanza Mine Chip for Efficient Bitcoin Mining at ISSCC 2022

تولید بیت کوین یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی می خواهند درآمد خوبی داشته باشند می باشد. از دستگاه های ماینر گرفته تا کامپیوترهای شخصی و یا دسکتاپ گزینه هایی برای استخراج رمز ارز هستند. با وبسایت آل موبایل همراه باشید. برخی شرکت ها هم از جو روانی اینروزها که همه در جستجوی بدست آوردن بیت کوین هستند استفاده کرده و محصولات زیادی از قبیل والت های سخت افزاری تا پردازنده ها و ماینرها را عرضه می کنند. شرکت اینتل هم از این امر مستثنا نیست و در این زمینه اقدام به تولید برخی محصولات و پردازنده ها که به آنها آسیک ASIC گفته می شود کرده است. اینتل جدید ترین پردازنده مخصوص تولید رمز ارز با نام بونانزا ماین آسیک Bonanza Mine ASIC را معرفی کرده است.

این تراشه مخصوص ماینر دارای قدرت 40 تراهش در ثانیه هست و میزان مصرف انرژی آن 3600 وات می باشد. اگرچه میزان قدرت این پردازنده قابل رقابت با ماینرهای مشهوری مانند بیت مین Bitmain نیست با این حال اینتل پردازشگر مخصوص خود را با نام BMZ2 به طرفدداران خود معرفی کرده است.

بر اساس گزارشاتی که شرکت کوین تلگراف منتشر کرده است، Bonanza Mine System دارای چهار برد هش، یک واحد کنترل FPGA اینتل، چهار فن و یک منبع تغذیه قابل برنامه ریزی می باشد. یک FPGA یک مدار مجتمع «قابل برنامه ‌ریزی میدانی» است که به مصرف کنندگان امکان پیکربندی سخت‌افزار را می دهد. تا برای خود تنظیمات مخصوص را انجام دهند.

شرکت اینتل اولین اختراع خود در زمینه چیپهای پردازشگر و تولیدکننده بیت کوین را در سال 2018 به ثبت رساند اولین محصول اینتل با کاهش 15 درصدی در مصرف انرژی توانست توجه برخی مشتریان را به خود جلب کند. تراشه های جدید اینتل را برخی شرکت های معروف مانند شرکت برق ایالات متحده و آرگو بلاکچین و بلاک با مدیریت جک دورسی پیش خرید کرده اند و اینها اولین دریافت کنندگان محصول جدید شرکت اینتل هستند.

  • تهیه شده توسط آل موبایل
  • 1400/12/03
  • 95 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
مقایسه